Start TRENINGI

DOROŚLI I KADRA

Email Drukuj PDF

Grupa składa się młodzieży i osób dorosłych o znacznym stażu treningowym, którzy pragną nadal zgłębiać tajniki karate, oraz osoby zainteresowane startami w zawodach.Trening obejmuje ćwiczenia ogólnorozwojowe, ogólnosprawnościowe, siłowe i wytrzymałościowe, techniki podstawowe i kombinacje, ćwiczenia z przyrządami ( tarcze, worki ) taktykę walki, walkę treningową ( randori ) sportową oraz walkę wg zasad kick boxing K 1. Treningi dopełniają techniki samoobrony. Zajęcia odbywają się 6 razy w tygodniu po 90 -120 min.

Zapraszamy też osoby , które kiedyś ćwiczyły i chcą wrócić do treningów oraz panie.

 

TRENING DZIECI 4-6 LAT

Email Drukuj PDF

Trening dzieci w tej grupie wiekowej obejmuje głównie ćwiczenia ogólnorozwojowe, poprawiające motorykę ruchu, koordynację i koncentrację. Dzieci uczą się poprzez zabawy podstawowych ćwiczeń ruchowych. Jednocześnie uczą się zasad obowiązujących w dojo jak szacunek dla starszych, dla kolegów i koleżanek, uczą się współdziałać w grupie w tego wymagających zabawach. Stopniowo wprowadzane są proste , pojedyncze techniki , stosownie do możliwości młodych adeptów. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 45 min.

 

TRENING RODZINNY

Email Drukuj PDF

W ciągłej pogoni za uciekającym czasem, coraz mniej go poświęcamy na budowanie właściwych relacji rodzinnych, ograniczając swoją rolę rodzica do zabezpieczenia materialnego naszych rodzin.

Trening rodzinny,  to wspólne spędzanie czasu rodziców ( matka , ojciec, opiekunowie prawni ) z dziećmi . Umożliwia  dzielenie  się z nimi pasją, zainteresowaniami, czy nawet zwykłą potrzebą ruchu i wysiłku fizycznego, tak koniecznego do prawidłowego rozwoju. Trening taki wspiera tworzenie się głębszych relacji czy więzi rodzinnych, sprzyja powstawaniu wspólnej płaszczyzny porozumienia na bazie wspólnych zainteresowań,  co jest szczególnie ważne  w wieku dojrzewania. Stwarza to też możliwość Wam, rodzicom , powrotu do sportu lub rozpoczęcia przygody ze sportami walki. Zajęcia te prowadzimy w ramach innych grup, ale istnieje możliwość utworzenia osobnej  grupy. Osoby dorosłe, biorące udział w treningach rodzinnych mogą też uczestniczyć w pozostałych zajęciach zgodnie ze swoimi możliwościami w ramach tej samej opłaty członkowskiej.

 

TRENING DZIECI 7-12 LAT

Email Drukuj PDF

Trening dzieci 7-12 lat obejmuje ćwiczenia ogólnorozwojowe, ogólnosprawnościowe, ćwiczenia rozciągające, techniki podstawowe karate, proste kombinacje i kata. W dalszej kolejności osoby bardziej zaawansowane elementy walki i lekką walkę treningową ( randori ) Do walk dzieci używają ochraniaczy goleni, dłoni, tułowia ( hogo ) i głowy ( kaski piankowe ). Do zajęć wprowadzane są przyrządy ( tarcze ) dzięki którym  mogą kształtować  siłę technik i dokładność wykonania. Nadal znaczną część treningu obejmują gry i zabawy ruchowe. rozwijające cechy motoryczne i intelektualne adeptów.
Zajęcia dla dzieci zaawansowanych odbywają się dwa razy w tygodniu po 75 min. dla dzieci początkujących dwa razy w tygodniu po 60 min.

Galeria


 


LICZNIK ODWIEDZIN

241493
dzisiaj58
wczoraj88
w tygodniu58
w miesiącu1580
wszyscy241493

CYTATY

"Nie ma takiej zbrodni i podłości, której nie dopuściłby się nawet najbardziej demokratyczny rząd, kiedy zabraknie mu pieniędzy" Alexis de Tocqueville.

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY

Reklama