Start NASZE OBOZY

OBÓZ SPORTOWO - WYPOCZYNKOWY LIETAVA 2014

Email Drukuj PDF

W dniach od 28.07 do 07.08 odbył się obóz sportowo - sportowy , zorganizowany dla członków naszego Klubu oraz osób niezrzeszonych. Obóz był zorganizowany w Lietavie w Słowacji. Celem jego było podniesienie poziomu wyszkolenia sportowego młodych adeptów, ale też integracja członków Klubu. Plan sportowy obozu zakładał poranny rozruch i jeden lub dwa treningi dziennie, poza sportowy to głownie rajdy pieszymi szlakami turystycznymi, oraz jedna wycieczka autokarowa. Jeden dzień spędziliśmy na basenach kompleksu Veronika w Rajjecu. Celem rajdów pieszych były zamki w Lietavie oraz w Strćnie oraz poznanie okolicy i jej osobliwości.

Autokarem zwiedziliśmy zamek w Bojnicach oraz jaskinie Harmaneckie.

Galeria

W ostatnim dniu pobytu na Słowacji zwiedziliśmy ruiny zamku Hricovske Podhradzie

 

OBÓZ SPORTOWO-WYPOCZYNKOWY ZAWOJA 2013

Email Drukuj PDF

W dniach od 11.08 do 20.08 dzieci, młodzież i dorośli uczestniczyli w obozie sportowo- wypoczynkowym w Zawoi. Oprócz członków naszego Klubu, były  osoby niezrzeszone w ramach koloni Łącznie uczestniczyło 25 osób. Dwóch opiekunów i kierownik obozu. Zakwaterowani byliśmy w Ośrodku Wypoczynkowym "Słonko"

Celem obozu było podniesienie poziomu wyszkolenia, integracja , oraz aktywny wypoczynek, poznanie okolicy, jej historii i miłe spędzenie czasu. Tradycyjnie, celem naszych obozów jest zdobycie najwyższych gór w danym regionie. W tym roku była to Babia Góra i Diablak 1725npm.

Galeria


Główną atrakcją obozu była jednodniowa wycieczka do Słowacji, gdzie zwiedziliśmy Zamek Orawski,  oraz spędziliśmy miłe chwile w aquparku. W związku z tym, że pogoda nam dopisywała, przeszliśmy pięć szlaków turystycznych, ( w tym jedna ścieżka edukacyjna w Babiogórskim Parku Krajobrazowym ) wchodząc na Babią Górę i na Diablaka.

Więcej…
 

OBÓZ SPORTOWO- WYPOCZYNKOWY 2012

Email Drukuj PDF

Klub nasz w dniach od 05.08  do 14 08.2012r  zorganizował obóz sportowo- wypoczynkowy w Rycerce Dolnej w ośrodku wypoczynkowym " Rycerka"

Obóz był dotowany przez Starostwo Powiatowe w Wejherowie i kuratorium Oświatowe w Gdańsku.

W obozie uczestniczyło 25 dzieci i młodzieży oraz dwóch opiekunów i kierownik ( trener) .

Z Gdyni wyjechaliśmy w sobotę  04.08. o godz. 22.14,  do Rycerki dotarliśmy w niedzielę o godz.  12.40.

Program obozu rozpoczęliśmy obiadem o godz 13.00.

Więcej…
 

OBÓZ SPORTOWO_WYPOCZYNKOWY GŁUCHOŁAZY 2011

Email Drukuj PDF


Od 26 czerwca do 4 lipca w Głuchołazach Klub nasz zorganizował obóz sportowo-wypoczynkowy. Uczestniczyło  w nim 20 osób. Był to drugi obóz zorganizowany w tej miejscowości.

Z Gdyni wyjechaliśmy pociągiem  25 czerwca o godz 21.15  do Wrocławia, następnie autokarem dojechaliśmy do Głuchołazów. Na miejscu byliśmy o godz 8.30. Po śniadaniu poszliśmy zwiedzać miasto. Tego dnia odbył się tylko jeden trening.

Program obozu zakładał dwa treningi dziennie, jeden obowiązkowy i jeden dla chętnych. Każdy dzień rozpoczynał się poranną zaprawą dla wszystkich.

Oprócz części treningowej zaplanowaliśmy jednodniową wycieczkę autokarową, wypad do jaskiń w Pomezji / Czechy / oraz rajdy piesze szlakami  turystycznymi.

Więcej…
 

OBÓZ SPORTOWY GŁUCHOŁAZY 2010

Email Drukuj PDF

Obóz zorganizowany był przy współpracy Ośrodka wypoczynkowego ” Sudety” w GłuchołazachGłuchołazy w dniach od 5 do 15 lipca.

Uczestniczyły w nim 24 osoby

Do  Wrocławia dojechaliśmy  PKP, następnie autokarem do Głuchołazów.

Celem obozu było podnoszenie poziomu wyszkolenia członków Klubu w karate, wypoczynek, integracja, zwiedzanie okolicy.

Więcej…
 

OBÓZ SZKLANA HUTA 2007

Email Drukuj PDF

Obóz zorganizowany został przy współpracy ZHP Lębork w bazie harcerskiej Szklana Huta.

Uczestniczyło w nim 16 członków klubu.

Program obozu obejmował oprócz treningów (jeden dziennie) zajęcia sprawnościowe w terenie, wycieczki do pobliskich miejscowości, strzelanie z wiatrówki . Zakwaterowanie pod namiotami.

Więcej…
 


Trzy Czarownice

Chwila odpoczynku w cieniu Trzech Czarownic (Zlate Hory,Czechy - Głuchołazy 2010)

Chwila skupienia

Zaraz zaczynamy............(- Głuchołazy 2010)

Czas na przygodę

Pod czujnym okiem opiekunów grupa wyrusza na szlak. (Rycerka Dolna - 2012)

Kościółek na skale

Jednym z celów naszych obozów i koloni jest odnajdywanie ciekawych miejsc, np takich jak ten kościółek na skale daleko w lesie (Głuchołazy- 2011)

Kąpiel w potoku

Ta woda była wyjątkowo ciepła jak na górski potok, i dawała mnóstwo radości umęczonym marszem nogom. W pozycji leżącej sięgała aż do brody :-)( Rycerka Dolna- 2012)

Wyprawy dalekie i bliskie

Wszystkie nasze wyprawy są starannie przygotowane pod względem trudności i dostosowane do możliwości uczestników.Wszystkie pod czujnym okiem opiekunów. (Rycerka Dolna- 2012)

Pamięć

Pamięć z wiekiem nas zawodzi. Wspólne zdjęcie pozwoli przywołać miłe chwile, gdy czas zatrze wspomnienia. ( Rycerka Dolna 2012)

Atrakcje

Poza treningami i rajdami szlakami turystycznymi jest też czas na beztroskie atrakcje. Mini roller coaster na Górze Żar. (Rycerka Dolna - 2012)

modul by : camp26

LICZNIK ODWIEDZIN

241498
dzisiaj63
wczoraj88
w tygodniu63
w miesiącu1585
wszyscy241498

CYTATY

"Nie ma takiej zbrodni i podłości, której nie dopuściłby się nawet najbardziej demokratyczny rząd, kiedy zabraknie mu pieniędzy" Alexis de Tocqueville.

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY

Reklama