Start DLACZEGO MY

DLACZEGO MY

Email Drukuj PDF

 

 

Klub nasz od początku swojego istnienia jest organizatorem obozów sportowych, których celem jest podnoszenie umiejętności sportowych członków Klubu, wspólne spędzanie czasu i odpoczynek. Od 2011 roku mogą w nim uczestniczyć osoby niezrzeszone w ramach zarówno obozu sportowego , jak też wypoczynku letniego (kolonie). W tym roku (2013) zamierzamy zorganizować, nie tylko obóz sportowy, ale też kolonie dla dzieci i młodzieży. Dysponujemy doświadczoną kadrą , przygotowaną do prowadzenia zajęć na salach sportowych, boiskach i w terenie, jak też sprawowania opieki nad uczestnikami wypoczynku. Zapewniamy opiekę medyczną, czy to przez zawarcie umowy z miejscowych ośrodkiem zdrowia, czy też zabierając ze sobą lekarza. Regionem, w którym organizujemy obozy i kolonie są obszary Dolnego i Górnego Śląska. Nie wykluczamy też organizowania wypoczynku w Czechach i na Słowacji.  Program naszych obozów obejmuje, oprócz zajęć sportowych na sali lub boisku, liczne rajdy piesze szlakami turystycznymi, tak zaplanowane aby uczestnicy mogli poszerzyć swoją wiedzę o terenach na których przebywają. Stałym elementem jest jednodniowa wycieczka autokarowa do ciekawych miejsc w kraju i za granicą. Czas wolny dzielimy między kąpiele w basenie, i gry na placach zabaw i boiskach. Obiekty , które wybieramy na nasze kolonie i obozy spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, obiekty są strzeżone i niedostępne dla osób postronnych w godzinach wieczornych i nocnych.

Wszystkie nasze obozy są zgłaszane w kuratorium oświaty w Gdańsku.

 

Trzy Czarownice

Chwila odpoczynku w cieniu Trzech Czarownic (Zlate Hory,Czechy - Głuchołazy 2010)

Chwila skupienia

Zaraz zaczynamy............(- Głuchołazy 2010)

Czas na przygodę

Pod czujnym okiem opiekunów grupa wyrusza na szlak. (Rycerka Dolna - 2012)

Kościółek na skale

Jednym z celów naszych obozów i koloni jest odnajdywanie ciekawych miejsc, np takich jak ten kościółek na skale daleko w lesie (Głuchołazy- 2011)

Kąpiel w potoku

Ta woda była wyjątkowo ciepła jak na górski potok, i dawała mnóstwo radości umęczonym marszem nogom. W pozycji leżącej sięgała aż do brody :-)( Rycerka Dolna- 2012)

Wyprawy dalekie i bliskie

Wszystkie nasze wyprawy są starannie przygotowane pod względem trudności i dostosowane do możliwości uczestników.Wszystkie pod czujnym okiem opiekunów. (Rycerka Dolna- 2012)

Pamięć

Pamięć z wiekiem nas zawodzi. Wspólne zdjęcie pozwoli przywołać miłe chwile, gdy czas zatrze wspomnienia. ( Rycerka Dolna 2012)

Atrakcje

Poza treningami i rajdami szlakami turystycznymi jest też czas na beztroskie atrakcje. Mini roller coaster na Górze Żar. (Rycerka Dolna - 2012)

modul by : camp26

LICZNIK ODWIEDZIN

241486
dzisiaj51
wczoraj88
w tygodniu51
w miesiącu1573
wszyscy241486

CYTATY

będą też inne

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY

Reklama