Start OBOZY KOLONIE 2022

OBÓZ-KOLONIE Głuchołazy 2022

Email Drukuj PDF

 

 

Zapraszamy na obóz karate i kolonie do Ośrodka " Banderoza " w Głuchołazach

Termin obozu - 25.06 – 04.07.2022

Wyjazd  24.06 godz......  Gdynia Gł.Os   

Powrót  05.07 godz......  Gdynia Gł.Os.

Uczestnikami obozu, poza członkami Klubu, mogą być: osoby niezrzeszone  które nie uprawiały sportów walki / osobne zajęcia dla początkujących /od 8 roku życia, dorośli i rodzice.

Uczestnikami kolonii  mogą być:  młodzież i dzieci w wieku 8-18 lat nie biorące udziału w treningach karate ( grupa kolonijna ) dla których zostanie opracowany osobny plan zajęć ( gry i zabawy zespołowe)

Organizatorem jest  Klub Karate Kyokushin i  Sportów Walki w Wejherowie we współpracy z Ośrodkiem Wypoczynkowym " Banderoza " w Głuchołazach.

Zapewniamy:

Więcej…
 


Trzy Czarownice

Chwila odpoczynku w cieniu Trzech Czarownic (Zlate Hory,Czechy - Głuchołazy 2010)

Chwila skupienia

Zaraz zaczynamy............(- Głuchołazy 2010)

Czas na przygodę

Pod czujnym okiem opiekunów grupa wyrusza na szlak. (Rycerka Dolna - 2012)

Kościółek na skale

Jednym z celów naszych obozów i koloni jest odnajdywanie ciekawych miejsc, np takich jak ten kościółek na skale daleko w lesie (Głuchołazy- 2011)

Kąpiel w potoku

Ta woda była wyjątkowo ciepła jak na górski potok, i dawała mnóstwo radości umęczonym marszem nogom. W pozycji leżącej sięgała aż do brody :-)( Rycerka Dolna- 2012)

Wyprawy dalekie i bliskie

Wszystkie nasze wyprawy są starannie przygotowane pod względem trudności i dostosowane do możliwości uczestników.Wszystkie pod czujnym okiem opiekunów. (Rycerka Dolna- 2012)

Pamięć

Pamięć z wiekiem nas zawodzi. Wspólne zdjęcie pozwoli przywołać miłe chwile, gdy czas zatrze wspomnienia. ( Rycerka Dolna 2012)

Atrakcje

Poza treningami i rajdami szlakami turystycznymi jest też czas na beztroskie atrakcje. Mini roller coaster na Górze Żar. (Rycerka Dolna - 2012)

modul by : camp26

LICZNIK ODWIEDZIN

191921
dzisiaj36
wczoraj71
w tygodniu443
w miesiącu1165
wszyscy191921

CYTATY

"Nie ma takiej zbrodni i podłości, której nie dopuściłby się nawet najbardziej demokratyczny rząd, kiedy zabraknie mu pieniędzy" Alexis de Tocqueville.

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY

Reklama