Start start ZAJĘCIA

ZAJĘCIA

Email Drukuj PDF

ZAJĘCIA -GRUPY  2019/2020

tel. 504093457 , 

Reda, Łąkowa 36/38 - gimnazjum nr 1-  19.00 poniedziałek, czwartek

Wejherowo, Nanicka 22 - 18.00 mała sala w szkole - wtorek

- 11.45   salka na basenie - sobota

Szkoła Podstawowa nr 5 w Redzie ( Rekowie Dolnym )

- 17.00  środa, piątek

 

dzieci od 4 do 7  lat

Zapraszamy dzieci w wieku od lat 4 do 6 lat na zajęcia karate do grupy początkującej. Treningi obejmują ćwiczenia ogólnorozwojowe, z elementami karate ( głównie techniki podstawowe ), zabawy i gry rozwijające takie cechy jak koordynacja ruchowa czy koncentracja.Dzieci uczą się współdziałania w grupie. Zajęcia trwają 45 min i odbywać  będą  się jeden raz w tygodniu tylko w Wejherowie. Planowana liczebność grupy do 12 osób.


trening rodzinny

Zapraszamy rodziców ( matki, ojcowie, opiekunowie prawni ) wraz ze swoimi dziećmi.Trening rodzinny umożliwi Wam wspólne spędzenie czasu, pogłębienie i wzmocnienie wzajemnych więzi, oraz stworzenie płaszczyzny porozumienia na bazie wzajemnych zainteresowań. Pozwoli też , Wam  - rodzicom powrót do sportu, a tym, którzy nigdy nic nie trenowali, rozpoczęcie swojej przygody ze sztukami walki  Zajęcia odbywają się w ramach innych grup, ale nie wykluczamy utworzenia jednej jeśli zajdzie taka potrzeba.

dzieci od 7 do 11 lat

Zapraszamy dzieci i młodszą młodzież, do grupy początkującej. zajęcia obejmują ćwiczenia ogólnorozwojowe, techniki podstawowe, proste kombinacje, ćwiczenia wytrzymałościowe, oraz zabawy u gry stosowne do wieku. Na zajęciach poruszamy tematy związane z unikaniem przemocy ( też stosowaniem jej).Trening obejmuje też zajęcia z tarczami i w parach oraz elementy samoobrony. Trwa 60 min, odbywać się będzie dwa razy w tygodniu.

Galeria


młodzież i dorośli - grupa wyczynowa

Zapraszamy młodzież i dorosłych do grupy  sportowej. Zajęcia obejmują ćwiczenia ogólnosprawnościowe, siłowe i wytrzymałościowe,  trening technik podstawowych, kombinacje , elementy walki ( zarówno wg zasad kyokushin jak też kick boxing- K1), trening z tarczami i na workach oraz samoobronę. Zajęcia trwają 1,5 godz i odbywać się będzie początkowo dwa razy w tygodniu, następnie min 3 razy.


dorośli - grupa rekreacyjna

Zapraszamy wszystkie osoby dorosłe, mężczyzn i kobiety, do grupy rekreacyjnej. zajęcia obejmują trening siłowo-wytrzymałościowy, samoobronę, elementy walki oraz trening z przyrządami ( worki i tarcze ). W ramach tych zajęć każdy może realizować swoje cele, jak poprawienie kondycji, sylwetki czy obniżenie wagi ciała.


Zapraszamy panie i osoby, które ćwiczyły inne style walki.

ZAPISZ SIĘ


COM_AICONTACTSAFE_THE_SELECTED_PROFILE_IS_INVALID ( 13 )

 

LICZNIK ODWIEDZIN

150235
dzisiaj27
wczoraj58
w tygodniu328
w miesiącu966
wszyscy150235

CYTATY

będą też inne

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY

Reklama