Start start KICK BOXING K1

KICK BOXING K1

Email Drukuj PDF

ZAPRASZAMY

do sekcji KICK BOXING K1

WEJHEROWO: sobota - godz. 13.00 (sala pod basenem)

REDA: poniedziałek, czwartek - godz. 19.00, Szkoła Podstawowa nr 4 Łąkowa 36 ( łącznik )

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkoleniowego otwieramy sekcję kick boxingu w japońskiej formule full contact organizacji  K1.

Zapraszamy do powstającej sekcji kick boxing, w formule organizacji K1. Zajęcia będą się odbywać trzy   razy w tygodniu po 75 min. Jeden trening wspólny z karatekami,( głównie kopnięć ) drugi bokserski i kick bokserski, i trzeci,  po opanowaniu technik podstawowych,  na przyrządach ( worki tarcze ). Planujemy założenie dwóch grup. Jedną w Redzie i jedną w Wejherowie. Treningi na przyrządach będą się odbywały tylko w Wejherowie.

Założycielem organizacji K1 był uczeń Mas Oyamy, założyciel  Karate Seidokaikan Kazuyoshi Ishii. Organizacja K1 stawiała sobie za cel umożliwienie konfrontacji różnych stylów walki. W ostateczności turniejach K1 występowali głównie zawodnicy kick boxingu, boksu tajskiego, boksu oraz karate, szczególnie kyokushin i tych szkół , które mają swoje korzenie w kyokushin. Do najbardziej znanych zawodników K1 wywodzących się z kyokushin należy nieżyjący już Szwajcar  Andy Hug (zmarł na białaczkę w 2000 roku ) zwycięzca gali z 1996 roku, Brazylijczycy Francisco Filo, Glaube Feitosa. Ze szkoły Ashihara, a potem Seidokaikan , wywodzących się z kyokushin, Holender Semmy Schilt, czterokrotny zwycięzca K1.

zajęcia odbywać się będą w :

Zespół Szkół 1 w Redzie (łącznik)

Zespół Szkół nr 3 Wejherowie (salka na basenie)

zapisy : e-mail, formularz, tel: 504093457 - sms (oddzwonimy wieczorem)

lub kontakt osobisty (przed  treningami karate wg rozkładu zajęć )

 

LICZNIK ODWIEDZIN

134777
dzisiaj31
wczoraj72
w tygodniu421
w miesiącu1488
wszyscy134777

CYTATY

"Nie ma takiej zbrodni i podłości, której nie dopuściłby się nawet najbardziej demokratyczny rząd, kiedy zabraknie mu pieniędzy" Alexis de Tocqueville.

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY

Reklama